Wolt smeruje už aj do Prievidze a Bojníc, počas prvých dvoch týždňov dokonca za donášku ušetríte

24.3.2022 (Webnoviny.sk) – Donášková služba Wolt sa rozširuje do Prievidze a Bojníc. Obyvatelia si budú môcť vybrať z gastro ponuky od dnešného dňa (24. marca 2022, pozn. SITA). V Prievidzi bude Wolt ponúkať sortiment z kategórií ako víno, potraviny, kvety či lokálne pekárenské výrobky.

Donáška bude v týchto lokalitách počas prvých dvoch týždňov bezplatná. Informovala o tom manažérka komunikácie spoločnosti Wolt v tlačovej správe.

„Naším cieľom je zlepšovať život v slovenských mestách tým, že prinesieme pre ľudí novú službu, ktorá im šetrí čas. Vďaka platforme tiež našim gastro partnerom umožníme získať nových zákazníkov a partnerským kuriérom ponúkneme flexibilnú prácu. Nezabúdame pritom ani na miestne komunity, aby sme boli mestám a ich obyvateľom ešte bližšie. Teším sa, že práve Prievidza a Bojnice sú novými mestami na Wolte, kde si ľudia môžu oddnes objednať expresnú donášku z ich obľúbených podnikov. Prostredníctvom prehľadnej a spoľahlivej aplikácie si môžu vychutnať napríklad dobrú večeru z pohodlia domova,“ hovorí o rozšírení služby Tomáš Beniak, generálny riaditeľ pre Wolt Slovensko.

Wolt je fínska technologická spoločnosť, ktorá svoju prvú prevádzku spustila v Bratislave v septembri 2019. Neskôr sa pridali Košice, Trnava a Banská Bystrica.

Zdroj: Webnoviny.sk – Wolt smeruje už aj do Prievidze a Bojníc, počas prvých dvoch týždňov dokonca za donášku ušetríte © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: