Pošta naďalej vypláca očkovacie bonusy seniorom vo výške 200 eur, za spôsobený chaos s poukážkami sa klientom ospravedlňuje

11.3.2022 (Webnoviny.sk) – Slovenská pošta zasiela a vypláca odmenu vo výške 200 eur seniorom, ktorí absolvovali jedno alebo dve očkovania. Zároveň upozorňuje týchto adresátov na technickú chybu pri tlači sprievodných listov k poštovým poukazom, v dôsledku ktorej je v sprievodnom liste uvedená nesprávna výška odmeny 300 eur.

Viac o téme: Očkovanie proti koronavírusu na Slovensku

Spoločnosť o tom informovala v piatok s tým, že poštové poukazy sú vytlačené s korektnou sumou 200 eur, ktorú adresátom vyplatí po predložení občianskeho preukazu na ktorejkoľvek pošte. Slovenská pošta sa za pochybenie úprimne ospravedlňuje.

„Slovenská pošta pripomína, že ak adresát zo zdravotných dôvodov nemôže prísť osobne na poštu, poukaz môže vybrať osoba, ktorú adresát splnomocnil na preberanie zásielok do vlastných rúk. Ak adresát takúto splnomocnenú osobu nemá, môže požiadať jeho poštu, aby bol príspevok doručený na jeho adresu poštovým doručovateľom,“ uviedla vedúca odboru komunikácie a marketingu Slovenskej pošty Jana Lukáčová.

Po doručení zaobálkovaného poukazu podľa nej stačí kontaktovať pobočku pošty, ktorá adresátovi zásielky doručuje, a dohodnúť doručenie výplaty poštovým doručovateľom.

Viac k témam: COVID-19, očkovacie poukazy, Očkovanie proti koronavírusu na Slovensku
Zdroj: Webnoviny.sk – Pošta naďalej vypláca očkovacie bonusy seniorom vo výške 200 eur, za spôsobený chaos s poukážkami sa klientom ospravedlňuje © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: