Majerský bude opäť kandidovať na predsedu Prešovského samosprávneho kraja, nominovala ho rada KDH

5.3.2022 (Webnoviny.sk) – Celoslovenská rada Kresťanskodemokratického hnutia (KDH) vo Zvolene opätovne nominovala predsedu hnutia Milana Majerského za predsedu Prešovského samosprávneho kraja.

Celorepublikový orgán hnutia tiež schválil kandidátov na post županov – v Žilinskom kraji podpredsedu KDH Igora Janckulíka, v Nitrianskom kraji členku predsedníctva KDH Martinu Holečkovú a v Trenčianskom kraji krajského predsedu KDH Petra Máťoša.

Za primátorku Trnavy je nominovaná Zuzana Bošnáková. Jednotliví kandidáti sa k nominácii záväzne vyjadria jednotlivo v nasledujúcom období. V tlačovej správe o tom informovala hovorkyňa KDH Lenka Halamová.

Líder kresťanských demokratov Milan Majerský vyjadril vďaku za nomináciu obhájiť post prešovského župana, ktorý momentálne zastáva. „Prešovský kraj čaká ešte veľa práce, aby pokračoval v pomoci ľuďom. V najbližšom období budem informovať o mojich ďalších krokoch v nadväznosti na dôveru, ktorú mi vyjadril celorepublikový orgán hnutia,“ povedal.

Viac k témam: Samosprávne kraje
Zdroj: Webnoviny.sk – Majerský bude opäť kandidovať na predsedu Prešovského samosprávneho kraja, nominovala ho rada KDH © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: