Bratislavský koncert OneRepublic otvorí vychádzajúca hviezda Jessia

28.4.2022 (Webnoviny.sk) – Šestica nadaných muzikantov, na čele s Ryanom Tedderom, ktorá sa prostredníctvom mnohých rádiových hitov dostala do celosvetového povedomia, odštartovala svoje koncertné turné po Európe. Pilotný koncert OneRepublic zahájili v nemeckom Düsseldorfe a počas siedmich dní stihli odohrať šesť koncertov v Belgicku, Luxembursku a niekoľko v Anglicku. Na Slovensku sa hviezdy predstavia už o niekoľko dní.

Doposiaľ odohraté koncerty v rámci turné OneRepublic odhalili i dramaturgiu koncertu. Zimný štadión Ondreja Nepelu sa tak 7.5.2022  rozozvučí hitmi ako Apologize, Wherever I GoLove Runs Out, Secrets, či Counting Stars. Zaznejú i skladby Rescue Me, či hit s názvom Run, ktorý aktuálne rotuje i v našich rádiách a obe sú z posledného štúdiového albumu Human, ktorý hudobníci vydali v auguste minulého roka.

Cover verzie hitov

Návštevníci bratislavského koncertu sa môžu tešiť aj na mnoho ďalších obľúbených piesní, ktoré mapujú hudobnú kariéru talentovaných multiinštrumentalistov. Svoju pódiovú show okorenili cover verziami hitov ako Halo, z dielne božskej Beyoncé, Lose Somebody od Kyga, s ktorým Tedder úzko spolupracuje, či piesňou Sucker od bratov Jonasovcov.

Hold OneRepublic vzdávajú i ďalším kolegom z brandže a to prostredníctvom zaujímavého mashupu piatich mega hitov.

https://www.youtube.com/watch?v=BUNnExZaPL0

O aké skladby sa jedná sa návštevníci koncertu na vlastné uši presvedčia už o niekoľko dní. „Bratislava, Slovensko, ľubime vás, už sme u vás vystupovali a je to úžasné mesto. Nevieme sa dočkať, keď sa vrátime naspať a OneRepublic zahrá vo vašom meste, prídeme už o pár dní,” odkazuje v mene kapley frontman zoskupenia Ryan Tedder.

Koncert otvorí kanadská vychádzajúca hviezda

Koncert v našich končinách sa chalani z OneRepublic rozhodli osviežiť aj špeciálnym otváracím vystúpením svojho hudobného hosťa.

Predskokankou hlavných hviezd večera sa tak stane mladá speváčka Jessia, ktorá je známa najmä vďaka singlu I’m Not Pretty, ktorým v roku 2021 debutovala na sociálnej sieti TikTok. Kanďanka zaujala i kapelu OneRepublic natoľko, že obdržala správu od samotného Ryana Teddera, vďaka ktorému podpísala zmluvu s vydavateľstvom Republic Records.

V októbri minulého roku, pod ochrannými krídlami na Grammy niekoľkokrát menovaného produceta a speváka Teddera, nadaná speváčka vydala EP How Are You. Za krátku dobu stihla zinkasovať štyri nominácie Juno Award 2022 a to ako objav roka, singel roka, popový album roka, ale aj nomináciu na cenu fanúšikov. Vstupenky sú dostupné na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal

https://www.youtube.com/watch?v=NrVA6XWAYE4

Viac k témam: Skupina OneRepublic
Zdroj: Webnoviny.sk – Bratislavský koncert OneRepublic otvorí vychádzajúca hviezda Jessia © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: