VI Group začína s predajom Verdeny

4.4.2022 (Webnoviny.sk) – Na Vrbenského ulici v Bratislave Rači sa plánuje s výstavbou polyfunkčného domu na mieste schátraného kultúrneho centra. Projekt, ktorý realizuje developerská spoločnosť VI Group, má názov VERDENA a prinesie 53 nových bytov, 24 nebytových priestorov a 98 parkovacích miest. Dokončenie projektu je naplánované koncom roka 2024.

VI Group od 19. apríla spúšťa predaj nových bytov v plánovanom polyfunkčnom dome na Vrbenského ulici v Bratislave Rači. Objekt  v blízkosti atraktívnej Peknej cesty bude osem podlažný, s jedným podzemným podlažím garáži, na prvom až treťom podlaží s nebytovými priestormi – kanceláriami. Na ostatných podlažiach sa nachádzajú byty vrátane ustúpeného ôsmeho nadzemného podlažia s terasami. Výstavbou sa do lokality prinesie 38 jedno a dvojizbových bytov, 10 trojizbových a 5 štvorizbových bytov.

Budova sa bude nachádzať v samostatnom uzatvorenom areáli na mieste schátraného, bývalého kultúrneho centra ktoré bude v rámci výstavby asanované. Objekt je ohraničený areálom Meopty,  Slovenskej Grafie a futbalovým ihriskom, pričom výstavba bude realizovaná v hornej časti pozemku. Územie je v súčasnosti bez funkčného využitia a údržby, zarastené náletovými drevinami.

Dopravné napojenie obyvateľov bude na Vrbenského ulicu. Existujúce parkoviská nebudú zahusťovať ďalšie autá, pretože developer vytvorí 67 nových parkovacích miest na pozemku a 31 podzemných garážových státi.

Zaujímavosťou bude popínavá zeleň ako súčasť fasády na každom balkóne. Spolu s plánovanou výsadbou vytvorí zelenú bariéru voči negatívnym účinkom klimatických zmien a zlepší mikroklímu obyvateľov.

VI Group je realizátorom úspešných projektov ako sú napríklad MATADORKA, RNDZ, MORUŠE.

Všetky informácie o projekte VERDENA budú na stránke www.verdena.sk od 19.4.2022.

Informačný servis

Viac k témam: PR, Verdena
Zdroj: Webnoviny.sk – VI Group začína s predajom Verdeny © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: