V Megabanku rozdávame 300 000 €, najvyššiu odmenu dostanú najväčší vytrvalci

11.4.2022 (Webnoviny.sk) – Tipujeme, že na akcie Megabank z predošlého roku si veľmi dobre pamätáte. Prečo si to myslíme? No pretože tieto akcie mali nevídaný úspech a klienti Niké ich označili ako jedny z najobľúbenejších. Práve preto Megabank ožil aj v tomto roku. Viac prezradí riaditeľ pre stratégie a rozvoj v Niké Martin Tibenský.

Pán riaditeľ, Niké prichádza s ďalšou výnimočnou akciou. Môžete prezradiť, aká to je akcia a hlavne čo v nej môžu klienti získať?

Po dvoch úspešných behoch Megabanku v roku 2021 sme sa rozhodli ho znova ponúknuť našim hráčom. S Megabankom je tradične spojená veľká odmena, tentokrát rozdáme až 300 000 € v nikoch. A ako naši klienti už vedia, niky sú v Niké peniazmi. Následne za získané niky môžu tipovať, navyšovať svoje výhry.

Megabank bol pri prvých edíciách úspešný. Jeho návrat je aj výsledkom dopytu zo strany klientov?

Megabank patrí medzi najpopulárnejšie a najúspešnejšie stávkové bonusy na Slovensku. V oboch predchádzajúcich edíciách sme rozdali dokopy 675 000 € v nikoch a v každej odmenili viac ako 12 000 hráčov.  Očakávam, že tento najbližší, ktorý štartuje už dnes, osloví ešte viac hráčov a my ich ešte viac radi odmeníme.

Ako klienti môžu získať najvyššiu odmenu? Čo by ste im vy odporučili?

Megabank je výnimočný v tom, že ponúka viacero odmien. Je len na samotných hráčoch, koľko si z Megabanku ukroja. Maximum, teda najvyššiu odmenu dostanú najväčší vytrvalci. Prvú odmenu za dokončenie jednotlivých kôl. Celkovo je ich osem. A potom ďalšiu odmenu z extra bonusu po skončení Megabanku. Ten je v hodnote 100 000 € v nikoch.

Lenže výhodou Megabanku je, že aj keby som nestihol jeho úvodný štart, prípadne nemal možnosť podať si v niektorom kole tiket, stále som v hre.

Áno, presne tak. Odmenu získa každý hráč už za splnenie jediného z ôsmich celkových kôl. Teda aj hráč, ktorý nestihne štart, alebo si bude potrebovať počas Megabanku vydýchnuť, neobíde skrátka. A napríklad už len za tri ukončené kolá získava navyše aj odmenu z extra bonusu.

Pre tých, ktorí Megabank nepoznajú. Čo je ich úlohou, aby sa zapojili do Megabanku a aby mohli získať odmenu od Niké?

V prvom rade po prihlásení na svojom konte na webe alebo v aplikácii, alebo po načítaní klubovej karty v pobočke či Nikinke musia prijať bonus. Následne si podať každý deň vždy od soboty do piatku, vtedy trvá jedno kolo, tikety s kurzom aspoň 2,0 a celkovým vkladom minimálne 2 eurá. Po splnení  týchto jednoduchých podmienok získava klient automaticky odmenu z celkovej dotácie 25 000 € v nikoch za jedno kolo.

Tento bonus je určený len pre členov Klubu Niké alebo pre všetkých?

Áno, Megabank je určený výhradne pre členov Klubu Niké, registrácia je ale veľmi jednoduchá, či už na ktorejkoľvek z našich pobočiek alebo online. Noví hráči od nás naviac dostanú ďalšie atraktívne bonusy, 20€ zadarmo a Bonus bez limitu.

Ako sa zapojiť do Megabanku?

Od 9. 4. až do 3 .6. budeš môcť absolvovať 8 kôl. Každé trvá 7 dní a každé má dotáciu 25 000 eur v nikoch. Aby si získal podiel z tejto dotácie, musíš v rámci jedného kola:

v prvý deň kola potvrdiť záujem o bonus
pretipovať každý deň minimálne 2 €
do hry sa započítavajú tikety s kurzom minimálne 2,00
pre splnenie dennej podmienky je nevyhnutné, aby tikety boli podané a zároveň vyhodnotené v danom kalendárnom dni

Ak to splníš, získavaš podiel z odmeny 25 000 € v nikoch.

Je len na tebe, koľko kôl sa rozhodneš absolvovať, no čím viac ich dokončíš, tým bude tvoja odmena z extra bonusu Megabank 100 000 eur v nikoch, ktorú Niké rozdelí na konci akcie,  vyššia.

Informačný servis

Viac k témam: Megabank, PR
Zdroj: Webnoviny.sk – V Megabanku rozdávame 300 000 €, najvyššiu odmenu dostanú najväčší vytrvalci © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: