V bydlisku prokurátora Lipšica bola nahlásená bomba

3.2.2023 (Webnoviny.sk) – V mieste bydliska špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica bola v piatok nahlásená prítomnosť výbušniny. Uviedol to na sociálnej sieti s tým, že celý bytový dom musel byť evakuovaný.

„Týmto sa ospravedlňujem susedom, ktorí túto situáciu trpezlivo znášali,” napísal Lipšic.

Nenávistné prejavy nemajú hranicu

Nenávistné prejavy zo strany niektorých obvinených, podozrivých, ich obhajcov a politikov nemajú podľa neho žiadnu hranicu.

Chápem, že kombinácia strachu a pomsty odbúrava akékoľvek zábrany. Tieto prejavy zjavne vyvolávajú u niektorých ľudí potrebu svoju nenávisť prejaviť aj navonok. Nahlásenie výbušniny môže byť ešte menej agresívny spôsob ventilácie nenávisti, ktorá je podnecovaná vo verejnom priestore,” skonštatoval Lipšic.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

V práci ich to neovplyvní

V tejto súvislosti špeciálny prokurátor vyzýva, aby z útokov na jeho osobu vynechali jeho najbližších, teda manželku a deti.

„Zároveň ubezpečujem všetkých, že podobné incidenty mňa, ani mojich kolegov na Úrade špeciálnej prokuratúry, nijako neovplyvnia v našej práci, a ani v našom cieli – aby Slovensko bolo krajinou, kde nikto nestojí nad zákonom. Celý svoj profesný život som presvedčený, že za tento cieľ sa oplatí bojovať,” dodal Lipšic.

Viac k témam: nahlásená bomba, Špeciálny prokurátor
Zdroj: Webnoviny.sk – V bydlisku prokurátora Lipšica bola nahlásená bomba © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: