Tiger Woods bol uvedený do medzinárodnej Siene slávy, v príhovore ani raz nespomenul svoj triumf (video)

11.3.2022 (Webnoviny.sk) – Svetoznámy americký golfista Tiger Woods bol v stredu uvedený do medzinárodnej Siene slávy. Slávnostný ceremoniál sa mal konať už minulý rok, ale vinou pandémie ho boli organizátori nútení presunúť.

Ceremoniál sa konal v Ponte Vedra Beach na Floride a Woods ďakovný prejav venoval svojej štrnásťročnej dcére Sam a podelil sa o svoj životný príbeh, pričom nespomenul ani jedno zo svojich 82 víťazstiev na PGA Tour , či 15 z Majors turnajov a vyhol sa aj zmienke o ôsmich operáciách, ktoré počas kariéry podstúpil.

“Ak nebudeš tvrdo pracovať a nevynaložíš dostatočné úsilie, tak nedosiahneš potrebné výsledky, ale najmä si to nezaslúžiš. Všetko si treba zaslúžiť, to definovalo moju výchovu a moju kariéru,“ povedal Woods.

Okrem už takmer legendárneho Američana boli ocenení aj bývalý komisár PGA Tour Tim Finchem, niekdajšia elitná hráčka Susie Maxwellová Berningová a dizajnérka golfových ihrísk Marion Hollinsová.

Viac k témam: Kariéra, PGA Tour
Zdroj: Webnoviny.sk – Tiger Woods bol uvedený do medzinárodnej Siene slávy, v príhovore ani raz nespomenul svoj triumf (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: