Remišová vníma ako problém, že Sme rodina podporí Tarabov návrh o skrátení volebného obdobia. Nie je na tom zhoda v koalícií, hovorí

12.10.2022 (Webnoviny.sk) – Rozhodnutie hnutia Sme rodina, že jeho poslanci podporia návrh na skrátenie volebného obdobia, ktorý do parlamentu predložil nezaradený poslanec a predseda strany Život – Národná strana (Život-NS) Tomáš Taraba vníma vicepremiérka a predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová ako problém.

„Pretože sme koalícia. Ako koalícia by sme sa mali dohodnúť na tom, za čo hlasujeme. Ak koaličný partner zahlasuje za predčasné voľby a za opozičný návrh, na ktorom sa nedohodneme v koalícii, bude to problém,” tvrdí Remišová.

Vicepremiérka dodala, že toto hlasovanie rozoberali aj na koaličnej rade. „Je absurdné, aby koaličný partner hlasoval za opozičný návrh, na ktorom sa koalícia nedohodla,” doplnila.

Viac k témam: Predčasné voľby, Volebne obdobie
Zdroj: Webnoviny.sk – Remišová vníma ako problém, že Sme rodina podporí Tarabov návrh o skrátení volebného obdobia. Nie je na tom zhoda v koalícií, hovorí © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: