Predvolebná kampaň v Bratislave nebola pekná, skonštatoval primátor Vallo

29.10.2022 (Webnoviny.sk) – Predvolebná kampaň v Bratislave nebola pekná, uviedol po dnešnej účasti na spojených voľbách primátor Bratislavy Matúš Vallo. Vyjadril ľútosť, že po kampani sa môže niekomu zdať že Bratislava je horším mestom ako je. Zároveň poznamenal, že Bratislava je skvelé mesto a počas kampane počul aj hlasy, ktoré predtým k nemu nedoľahli.

Komunálne a župné voľby do VÚC 2022 na Slovensku

K výsledkom volieb sa súčasný primátor nechcel vyjadrovať s tým, že komentovať bude až výsledok. „Za štyri roky sme sa snažili ľudí presvedčiť, že sľuby vieme plniť a že naše mesto sa dá viesť transparentným spôsobom,” poznamenal s tým, že Bratislava sa stala súdržným mestom.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Komunálne a župné voľby do VÚC 2022 (fotografie)

V prípade svojho úspechu chce Vallo pokračovať v začatých projektoch, aj v obnove verejných priestorov. V prípade, že by v tohtoročných voľbách neuspel, má v pláne pokračovať vo svoje predchádzajúcej profesii. „Som architekt a odišiel som z úspešného ateliéru, takže k tomu by som sa vrátil,” doplnil.

Viac k témam: Komunálne a župné voľby do VÚC 2022 na Slovensku, Primátor Bratislavy
Zdroj: Webnoviny.sk – Predvolebná kampaň v Bratislave nebola pekná, skonštatoval primátor Vallo © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: