Polícia dolapila útočníka z Nových Zámkov, čiperný dôchodca sa dokázal ubrániť stoličkou či hrabľami

30.8.2021 (Webnoviny.sk) – Polícia v Nových Zámkoch prijala krátko po jednej hodine v noci oznámenie od 85-ročného muža, že sa mu do domu dostal neznámy muž, ktorý ho v spánku začal biť. Starý pán sa začal brániť, pri obrane použil aj stoličku, hrable a všetko čo mu prišlo pod ruku.

Ako informuje nitrianska polícia na sociálnej sieti, poškodenému sa podarilo dostať z domu von, na hliadku počkal na chodníku. Policajti zistili, že útočník sa nachádza na poschodí domu.

„Na výzvy policajtov však muž nereagoval, preto vykonali služobný zákrok a zadržali ho. V dychu mal 0,61 mg/l, čo je v prepočte 1,27 promile alkoholu, a pri predvádzaní na oddelenie polície sa len nepríčetne smial,“ uviedla polícia. Zadržaný muž bol obvinený zo zločinu porušovania domovej slobody v súbehu s prečinom ublíženia na zdraví. Starý pán neutrpel žiadne zranenia, bol však v šoku.

Viac k témam: napadnutie, obrana, polícia
Zdroj: Webnoviny.sk – Polícia dolapila útočníka z Nových Zámkov, čiperný dôchodca sa dokázal ubrániť stoličkou či hrabľami © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: