Opitý muž si odskočil zo svadby, cez Michalovce letel 145 km/h a namiesto ešpézetky mal nálepku „novomanželia“

24.10.2022 (Webnoviny.sk) – Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Michalovciach obvinil z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky vodiča, ktorému v nedeľu ráno namerali v meste rýchlosť 145 km/h.

Ako na sociálnej sieti informovala polícia, v nedeľu krátko po polnoci viedol 31-ročný muž z okresu Sobrance Volkswagen po Močarianskej ulici v Michalovciach bez riadnej tabuľky s evidenčným číslom, ktorú nahradil nálepkou novomanželia, a policajti mu v úseku s povolenou maximálnou rýchlosťou 50 km/h namerali rýchlosť 145 km/h.

Z uvedeného dôvodu sa policajti rozhodli motorové vozidlo za použitia svetelného a zvukového znamenia zastaviť, no vodič na výzvy nereagoval a ďalej vysokou rýchlosťou unikal v smere na Sobrance. Keď vodič s vozidlom zastavil, policajti ho podrobili dychovej skúške na alkohol s výsledkom 1,69 promile.

Viac k témam: Alkohol za volantom, Opitý vodič, Prekročená rýchlosť
Zdroj: Webnoviny.sk – Opitý muž si odskočil zo svadby, cez Michalovce letel 145 km/h a namiesto ešpézetky mal nálepku „novomanželia“ © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: