Mila Kunis a Ashton Kutcher vyzbierali na pomoc Ukrajine 30 miliónov dolárov. Veria, že ich úsilie poskytne ľuďom „mäkšie pristátie“ (video)

18.3.2022 (Webnoviny.sk) – Americká herečka ukrajinského pôvodu Mila Kunis spolu s manželom, americkým hercom Ashtonom Kutcherom, vyzbierali na pomoc Ukrajine viac ako 30-miliónov dolárov. Dvojica o tom informovala prostredníctvom videa na Instagrame.

Viac o téme: Rusko-ukrajinský konflikt

„Chcem len povedať, že sme dosiahli náš cieľ. Sme nesmierne vďační za túto podporu. A hoci to zďaleka neznamená vyriešenie problému, naše spoločné úsilie poskytne ‘mäkšie pristátie’ pre mnoho ľudí čeliacich neistej budúcnosti,“ povedala 38-ročná Kunis, ktorá sa narodila v západoukrajinskom meste Černivci.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Spoločne s manželom podotkli, že uvedenú sumu pomohlo vyzbierať približne 65-tisíc ľudí. Dodali, že urobia všetko, čo bude v ich silách, aby táto kampaň maximálne pomohla tým, ktorí to potrebujú.

View this post on InstagramLoading…

Viac k témam: Finančná zbierka, rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: Webnoviny.sk – Mila Kunis a Ashton Kutcher vyzbierali na pomoc Ukrajine 30 miliónov dolárov. Veria, že ich úsilie poskytne ľuďom „mäkšie pristátie“ (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: