Na Sĺňave našli utopeného muža, polícia prosí verejnosť o pomoc (foto)

18.3.2022 (Webnoviny.sk) – Policajní pátrači žiadajú verejnosť o pomoc pri identifikácii muža, ktorého telo vo štvrtok ráno našli vo vodnej nádrži Sĺňava v Piešťanoch.

V samotnom meste nezistili podľa trnavskej policajnej hovorkyne Márie Linkešovej informácie, ktoré by viedli k jeho identifikácii, ani sa na políciu nikto neobrátil so žiadosťou o pomoc pri hľadaní nezvestnej osoby. Vzhľadom na okolnosti úmrtia nariadil v tomto prípade obhliadajúci lekár pitvu.

Odhadovaný vek muža je 60 – 70 rokov, výška približne 160 -170 cm. Muž bol zavalitejšej postavy, má prešedivelé vlasy a hnedé oči. Na sebe mal modrý hrubý sveter na zips, čierno-bielu károvanú košeľu, modré tričko, modré rifle a obuté mal čierne topánky na šnurovanie. Predpokladaný čas úmrtia bol stanovený na predchádzajúci víkend, prípadne v nasledujúce dni.

Všetky informácie o totožnosti muža alebo osobách, ktoré by ho mohli poznať, polícia privíta na bezplatnom telefónnom čísle 158 alebo súkromnou správou na profile Polícia – Trnavský kraj na Facebooku.

Viac k témam: Pátranie, Utopenie, Utopený muž
Zdroj: Webnoviny.sk – Na Sĺňave našli utopeného muža, polícia prosí verejnosť o pomoc (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: