Muža ležiaceho na ceste usmrtilo auto, bolo začaté trestné stíhanie (foto)

21.11.2022 (Webnoviny.sk) – Tragická dopravná nehoda sa stala v nedeľu 20. novembra podvečer v obci Rimavské Brezovo v okrese Rimavská Sobota. Muža ležiaceho na ceste tu zrazilo auto.

Ako informuje banskobystrická krajská polícia na sociálnej sieti, podľa doteraz vykonaného vyšetrovania vodička jazdiaca od Hnúšte na Rimavskú Sobotu zachytila na ceste ležiaceho chodca.

„Vodička bola po nehode podrobená dychovej skúške na alkohol s negatívnym výsledkom. U nebohého chodca bude prípadná prítomnosť alkoholu zisťovaná pri pitve,” dodala polícia s tým, že v súvislosti s dopravnou nehodou bolo začaté trestné stíhanie pre prečin usmrtenia.

Vyšetrovanie prevzal odbor kriminálnej polície v Rimavskej Sobote. Do vyšetrovania boli pribratí znalci z odboru súdneho lekárstva, a tiež znalci z odboru cestnej dopravy. Podrobnosti a okolnosti, za ktorých k dopravnej nehode došlo, sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.

Viac k témam: Dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Muža ležiaceho na ceste usmrtilo auto, bolo začaté trestné stíhanie (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: