Muž na bratislavskej hlavnej stanici obťažoval ženy, skončil v rukách polície (foto)

13.6.2023 (SITA.sk) – Muž na Hlavnej stanici v Bratislave obťažoval ženy, skončil v policajných putách. Poverený policajt vzniesol obvinenie za trestný čin výtržníctva 44-ročnému Karolovi H. z okresu Tvrdošín.

Prenasledoval ju až do vlaku

Ako informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, obvinený v stredu 7. júna prenasledoval 64-ročnú ženu od podchodu až do výťahu, kde ju proti jej vôli chytil za prsia a ďalej prenasledoval až do pristaveného vlaku.

„Žene týmto spôsobil psychické rozrušenie, ako aj strach a obavy o svoj život a zdravie,” uviedol hovorca.

Pokračoval aj na druhý deň

Na druhý deň 8. júna si v čakárni Hlavnej železničnej stanice prisadol k 30-ročnej žene a proti jej vôli sa jej začal dotýkať v oblasti nôh.

„Žena pohotovo zareagovala a z kabelky vytiahla slzotvorný sprej, na čo muž z miesta odišiel,” uviedol Szeiff s tým, že neskôr sa však začal dotýkať ďalšej ženy v oblasti zadku. Krátko po tom ho spozorovala hliadka železničných policajtov, ktorá ho zadržala.

Muža eskortovali na policajné oddelenie, neskôr zistili, že bol už v minulosti trestaný. Spracovali tiež podnet na jeho väzobné stíhanie.

Viac k témam: Krimi, Obvinenie, Sexuálne obťažovanie
Zdroj: SITA.sk – Muž na bratislavskej hlavnej stanici obťažoval ženy, skončil v rukách polície (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: