Moniku Beňovú rozladila šíriaca sa informácia o jej budúcej kandidatúre na prezidentku SR. Takúto ambíciu nemám, odkázala

9.5.2022 (Webnoviny.sk) – Europoslankyňa Monika Beňová (Smer-SD/S/D) neplánuje v roku 2024 kandidovať na funkciu prezidentky. Informovala o tom na sociálnej sieti.

„Nikdy, ani v minulosti a ani teraz, sme o takejto možnosti v Smere-SD nehovorili a ani som takúto ambíciu kolegom a kolegyniam nikdy nespomínala. A nikdy som takýto návrh od nikoho nedostala. A to platí aj pre voľby v roku 2024. Bez ohľadu proti komu. Tak, ako v ostatných prezidentských voľbách, keď som podporovala a volila Maroša Šefčoviča, aj v tých najbližších budem podporovať a voliť kandidáta strany,” ozrejmila Beňová.

Europoslankyňa verí, že je to dostatočne jednoznačné a jasné na to, aby sa takýto výmysel prestal objavovať v diskusiách a podsúvať verejnosti.

Viac k témam: Dezinformácia, Prezidentské voľby
Zdroj: Webnoviny.sk – Moniku Beňovú rozladila šíriaca sa informácia o jej budúcej kandidatúre na prezidentku SR. Takúto ambíciu nemám, odkázala © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: