Mladík, ktorého pri Gelnici zrazilo auto, skončil v nemocnici a je ťažko zranený (foto)

23.10.2022 (Webnoviny.sk) – Chodca kráčajúceho bez reflexných prvkov po ceste v smere od Gelnice na obec Prakovce zrazilo auto, pričom 21-ročný mladík skončil s vážnymi zraneniami v nemocnici. O nehode informuje na sociálnej sieti Košická krajská polícia.

K dopravnej nehode došlo podľa polície v sobotu 22. októbra podvečer, keď 20-ročný muž z okresu Gelnica viedol motorové vozidlo zn. Kia od mesta Gelnica v smere na obec Prakovce, pričom za zníženej viditeľnosti došlo k zrážke 21-ročného chodca z Košíc, ktorý sa v tom čase nachádzal v strede jazdného pruhu bez toho, aby mal na sebe reflexné prvky, resp. reflexný odev.

Chodec pri zrážke spadol na prednú kapotu vozidla, čelné sklo a následne na vozovku vedľa vozidla.

„Vodič bol po dopravnej nehode podrobený dychovej skúške s negatívnym výsledkom. Chodec, ktorý pri dopravnej nehode utrpel ťažké zranenia, bol prevezený do nemocnice. Dopravná nehoda je v štádiu vyšetrovania,“ uviedla v statuse polícia.

Viac k témam: Dopravná nehoda, Zrážka chodca s autom
Zdroj: Webnoviny.sk – Mladík, ktorého pri Gelnici zrazilo auto, skončil v nemocnici a je ťažko zranený (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: