Kollár prerušil rokovanie parlamentu pre údajné služobné cesty poslancov, Raši to označil za nezmysel (video)

11.5.2022 (Webnoviny.sk) – Za nehoráznosť označil poslanec Richard Raši (Hlas-SD), že sa v stredu prerušilo rokovanie parlamentu a má pokračovať vo štvrtok (19. mája) z dôvodu, že viacero poslancov má byť na služobných cestách.

Ľudia čakajú na pomoc niekoľko mesiacov

„Je nehoráznosť, aby sa prerušilo rokovanie parlamentu na týždeň pre to, že sa vládne strany nevedia dohodnúť, navzájom sa vydierajú a podmieňujú pomoc ľuďom politickými kšeftami. Nie je pravda, že sú poslanci na služobných cestách,“ povedal na tlačovej besede strany Hlas – sociálna demokracia (Hlas-SD) jej podpredseda Raši.

Podľa neho sa riadne rokovanie parlamentu plánovalo do 13. mája a dovtedy si poslanci služobné cesty ani neplánovali. Zdôraznil, že ľudia na Slovensku šesť mesiacov čakajú na pomoc a budú čakať ďalej.

Poslanci sú na služobkách

Po rokovaní poslaneckého grémia predseda Národnej rady SR Boris Kollár (Sme rodina) prerušenie schôdze zdôvodňoval množstvom odcestovaných poslancov na zahraničných služobných cestách v najbližších dňoch.

Predpoludním parlament hlasoval o niekoľkých návrhoch zákonov, pri ktorých sa prezentovalo vyše 130 poslancov.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Finančná pomoc, Rokovanie NR SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Kollár prerušil rokovanie parlamentu pre údajné služobné cesty poslancov, Raši to označil za nezmysel (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: