Kandidatúru na post primátora Piešťan ohlásil Hudcovič, aktuálne pôsobí ako asistent poslankyne OĽaNO

14.6.2022 (Webnoviny.sk) – Zámer kandidovať na post primátora Piešťan v utorok oznámil Tomáš Hudcovič, terajší asistent poslankyne Národnej rady SR Lucie Drábikovej (OĽaNO). Keďže chce ísť do volieb ako nezávislý kandidát, začal zbierať podpisy pre voľby primátora aj poslanca mestského zastupiteľstva.

Hudcovič kandidoval aj vo voľbách v roku 2014, primátorom sa vtedy nestal. Obyvatelia Piešťan si ho však zvolili za poslanca mestského zastupiteľstva, v rokoch 2014 – 2018 bol viceprimátorom. Krátko po parlamentných voľbách v roku 2020 sa stal poslaneckým asistentom Lucie Drábikovej.

„Svojho času sme hľadali s vtedajšími kolegami riešenia pre Piešťany. Myslím si, že ich treba hľadať stále a posunúť ich na novú úroveň. Ak v nich nastane širšia zhoda, verím, že budú prínosom pre kohokoľvek, kto sa stane budúcim primátorom či primátorkou Piešťan,“ uviedol Hudcovič pri oznamovaní kandidatúry. V Piešťanoch zatiaľ okrem Hudcoviča nikto neoznámil zámer uchádzať sa o najvyšší post v meste.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Kandidát na primátora, Komunálne voľby
Zdroj: Webnoviny.sk – Kandidatúru na post primátora Piešťan ohlásil Hudcovič, aktuálne pôsobí ako asistent poslankyne OĽaNO © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: