Fico: Je tu opäť snaha zneužiť vraždu na politické ciele a už len čakám kedy povedia, že som na vine

14.10.2022 (Webnoviny.sk) – Momentálne sme opäť svedkami snahy zneužiť brutálnu vraždu na politické ciele. V súvislosti s dvojnásobnou vraždou v bratislavskom bare Tepláreň a následnou diskusiou o postavení sexuálnych menšín to skonštatoval predseda strany Smer-SD Robert Fico.

Streľba na Zámockej ulici v Bratislave

Rovnako to pritom podľa neho bolo po vražde Jána Kuciaka a jeho partnerky. „Hodinu po streľbe bolo všetko jasné. Úplne všetci vedeli ako to bolo, čo bolo a ja už len čakám, kedy povedia, že na vine je Fico,” vyhlási šéf Smeru. Ak podľa neho bola motívom vraždy nenávisť, je tu vážny problém v spoločnosti, na ktorý treba reagovať. „Podľa toho, čo zatiaľ vieme, bol to nejaký poblúdený chlapec, čo strieľal,” skonštatoval Fico.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Streľba na Zámockej ulici v Bratislave (fotografie)

Každá vražda musí byť podľa predsedu Smeru odsúdená, ale nie využívaná na prekrývanie problémov spoločnosti. Smer sa podľa neho zároveň nehanbí za to, že inicioval ústavné zakotvenia manželstva ako zväzku muža a ženy. „Ak teraz niekto príde s nejakými super nápadmi, že čo všetko treba urobiť pre sexuálnu menšinu na Slovensku, tak ja vám garantujem, že viacej tej téme ublížime, ako jej pomôžeme,” dodal Fico.

Video: Zásah polície po streľbe na Zámockej ulici

https://cdnv.webnoviny.sk/sites/32/2022/10/img_6774.mp4

Video: Pátranie po páchateľovi streľby na Zámockej ulici

https://cdnv.webnoviny.sk/sites/32/2022/10/img_2767.mov.mp4

Viac k témam: Predseda strany Smer-SD, Streľba na Zámockej ulici v Bratislave
Zdroj: Webnoviny.sk – Fico: Je tu opäť snaha zneužiť vraždu na politické ciele a už len čakám kedy povedia, že som na vine © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: