DKV Mobility spolupracuje so spoločnosťou Truck Parking Europe

14.4.2022 (Webnoviny.sk) – DKV Mobility, popredný európsky poskytovateľ služieb mobility, nadviazal partnerstvo s platformou Truck Parking Europe s cieľom poskytnúť svojim zákazníkom ďalšie možnosti parkovania s ohľadom na bezpečnosť vodičov aj nákladov. Krádeže nákladov totiž spôsobujú dopravným spoločnostiam každoročne mnohomiliónové škody.

Prístupom k tejto platforme získajú dopravcovia možnosť vopred si zarezervovať parkovacie miesto na viac ako 70 strážených parkoviskách v 18 európskych krajinách. Využiť môžu webovú stránku alebo aplikáciu Truck Parking Europe. Vyúčtovanie a úhrada poplatkov za parkovanie prebehne komfortne a transparentne prostredníctvom karty DKV.

“Prístup k stráženým parkoviskám je pre našich zákazníkov nesmierne dôležitý,” hovorí Sven Mehringer, generálny riaditeľ divízie Energy & Vehicle Services v spoločnosti DKV Mobility, a dodáva: “Z partnerstva s platformou Truck Parking Europe máme veľkú radosť, pretože poskytuje veľmi profesionálne riešenie, ktoré umožňuje pohodlnú rezerváciu parkovacieho miesta počas ciest, čo šetrí našim zákazníkom čas aj peniaze.”

“Vďaka akceptácii karty DKV môžu zákazníci spoločnosti DKV Mobility využívať tiež našu službu pre parkovanie nákladných vozidiel,” uvádza Niels de Zwaan, vedúci medzinárodného predaja a riaditeľ divízie parkovacích služieb v koncerne LOGPAY. “Držitelia karty DKV profitujú z toho, že si môžu naše strážené parkoviská pre nákladné vozidlá jednoducho vyhľadať, zarezervovať a zaplatiť. Zároveň dochádza k minimalizácii rizika odcudzenia nákladu a tiež k zníženiu emisií CO2,” dopĺňa Niels de Zwaan.

Nová služba je dostupná v Rakúsku, Belgicku, Českej republike, Chorvátsku, Francúzsku, Nemecku, Grécku, Maďarsku, Taliansku, Lotyšsku, Litve, Holandsku, Poľsku, Portugalsku, Rumunsku, Slovensku, Španielsku a v Spojenom kráľovstve.

O spoločnosti DKV Euro Service

DKV Euro Service je jedným z popredných poskytovateľov služieb v oblastiach mobility pre dopravný a logistický priemysel. Už od roku 1934 ponúka profesionálom v doprave množstvo služieb zameraných na optimalizáciu nákladov a efektívne riadenie vozových parkov na európskych cestách. Medzi ne patria napríklad bezhotovostné platby za produkty a služby u viac ako 180 000 obchodníkov so širokým portfóliom ponúkaných značiek a tiež služby jednotnej úhrady mýta alebo vratiek dane z pridanej hodnoty či spotrebnej dane.

DKV Euro Service je súčasťou DKV MOBILITY. Spoločnosť je zastúpená v 45 krajinách, zamestnáva viac ako 1 400 pracovníkov po celej Európe a v roku 2020 dosiahla obrat vo výške 9,3 miliardy eur. Aktuálne je v obehu viac než 5,1 milióna servisných kariet DKV a palubných jednotiek u približne 213 000 zákazníkov. V minulom roku bola karta DKV vyhlásená po sedemnásty raz za sebou za “Najlepšiu značku” v kategórii palivových a servisných kariet. Viac informácií na www.dkv-euroservice.com.

Informačný servis

Viac k témam: DKV Euro Service, DKV MOBILITY, PR, Truck Parking Europe
Zdroj: Webnoviny.sk – DKV Mobility spolupracuje so spoločnosťou Truck Parking Europe © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: