Barbora Langer novou Senior Country Manažérkou Herbalife Nutrition pre Čechy a Slovensko

5.10.2022 (Webnoviny.sk) – Do vedenia českej a slovenskej pobočky Herbalife Nutrition prichádza Barbora Langer, ktorá má dlhoročné skúsenosti na manažérskych pozíciách v Čechách aj v zahraničí. Predtým pôsobila v holdingovej technologickej skupine Packeta (na Slovensku známa ako Zásielkovňa), kde zastávala pozíciu marketingovej riaditeľky pre zahraničné trhy. Tiež pracovala vyše 10 rokov vo firme Nike Inc., kde pôsobila na viacerých manažérskych pozíciách v oblasti Retail marketingu a Brand manažmentu naprieč Európou (pôsobila v rámci centrál Nike v Holandsku a v Nemecku).

Barbora Langer nezaprie ani svoje športové DNA a preto bude chcieť značku Herbalife Nutrition prepojiť s aktívnym životným štýlom, športom, ako aj osobnosťami zo sveta športu. “Mojou primárnou snahou bude pozdvihnúť značku Herbalife Nutrition v Čechách a na Slovensku, zmodernizovať jej identitu a komunikáciu a priblížiť ľuďom obchodné príležitosti, ktoré Herbalife Nutriton ponúka,” hovorí Barbora Langer, nová Senior Country Manažérka Herbalife Nutrition pre Čechy a Slovensko.

Magisterské štúdium ukončila na Fakulte telesnej výchovy a športu Karlovej univerzity v odbore Trénerstvo a šport. Získala tiež magisterský titul na Teesside University v odbore Medzinárodný obchod a manažment. Na začiatku svojej kariéry sa venovala trénerstvu a koučingu, odkedy sa zaujíma aj o zdravú výživu. Jej obľúbenými voľnočasovými aktivitami sú vytrvalostný beh a funkčný tréning. Je milovníčkou podcastov a zaujímajú ju moderné trendy v oblasti biznisu, marketingu a technológií.

Informačný servis

Viac k témam: PR
Zdroj: Webnoviny.sk – Barbora Langer novou Senior Country Manažérkou Herbalife Nutrition pre Čechy a Slovensko © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: