Advokátska kancelária RUŽIČKA AND PARTNERS má nového partnera

4.5.2022 (Webnoviny.sk) – Do radov partnerov pribudol Peter Bartoš, ktorý postúpil z pozície Counsel. 

Advokátska kancelária RUŽIČKA AND PARTNERS oznámila meno nového partnera. Stal sa ním Peter Bartoš, ktorý v kancelárii pôsobí už od roku 2013. Medzi partnerov postúpil 1. mája 2022 z pozície Consuel.

Peter Bartoš má za sebou celkovo 16 rokov právnej praxe. Pracuje na mandátoch vyžadujúcich prierezové znalosti jednotlivých odvetví práva. Predovšetkým sa zameriava na infraštruktúrne projekty, verejné obstarávanie, štátnu pomoc a právo fondov Európskej únie. Okrem intenzívnej projektovej práce aktívne participuje na iniciatívach kancelárie zameraných na šírenie najlepšej praxe v oblasti verejného obstarávania, a to formou rôznych vzdelávacích akcií, no predovšetkým prostredníctvom spoluautorstva veľkého Komentára k zákonu o verejnom obstarávaní, ktorý vyšiel vo vydavateľstve C. H. Beck v októbri 2019.

“Je výborné, keď noví partneri kancelárie vzídu z našich vlastných radov. Osobne mám však z úspechu Petra Bartoša o to väčšiu radosť, že ide o jedného z mojich najbližších kolegov,” vyjadril potešenie Ján Azud, vedúci partner kancelárie pre oblasť infraštruktúrnych projektov a verejného obstarávania.

Jaroslav Ružička, managing partner kancelárie dodáva: “Firmu netvoria budovy či kapitál, ale predovšetkým ľudia. Preto je nesmierne dôležité, aby títo ľudia vedeli vo firme nájsť priestor pre sebarealizáciu a osobný odborný i profesionálny rast. Veľmi ma preto teší, keď môžem kolegu, ktorý u nás pred rokmi začínal na juniorskej pozícii, dnes privítať v kruhu našich partnerov. Sme RUŽIČKA AND PARTNERS a slovo PARTNERS týmto opäť získalo na váhe.”

Advokátska kancelária RUŽIČKA AND PARTNERS

Advokátska kancelária RUŽIČKA AND PARTNERS je jednou z najväčších a najstarších právnických firiem na Slovensku. Úspešne pôsobí na trhu právnych služieb už od roku 1992. Za 30 rokov svojej existencie sa spoločnosť vyprofilovala na jednu z najoceňovanejších domácich advokátskych kancelárií, ponúkajúcich univerzálne aj špecializované právne poradenstvo vo všetkých oblastiach obchodnej a podnikateľskej praxe.

Informačný servis

Viac k témam: Advokátska kancelária, PR, RUŽIČKA AND PARTNERS
Zdroj: Webnoviny.sk – Advokátska kancelária RUŽIČKA AND PARTNERS má nového partnera © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: