Štartuje nová sezóna Formuly 1: Slováci favorizujú duo Verstappen, Hamilton!

18.3.2022 (Webnoviny.sk) – Milovníci najsledovanejšieho motošportu majú dôvod na radosť. Cez víkend štartuje nový ročník Formuly 1. Nová sezóna prináša mnoho zmien, ktoré majú priniesť okrem iného viac predbiehacích manévrov a teda vyššiu atraktivitu. Hovorí sa o novej ére tohto krásneho športu. Potvrdí sa to už na prvých pretekoch VC Bahrajnu? Vychutnajte si premiérové preteky sezóny, ideálne s podaným tiketom v Niké. Niké vám prináša hneď viacero noviniek, s ktorými budú preteky v Bahrajne ešte vzrušujúcejšie.

“Formula 1 patrí k obľúbeným výberom našich tipérov. Má svojich fanúšikov, ktorí preferujú samozrejme stávky na víťaza pretekov. Obľúbenými sú ale aj vzájomné súboje, kto z jazdcov sa umiestni lepšie v pretekoch, alebo, kto zajazdí najrýchlejšie kolo,” hovorí šéf bookmakerov v Niké Richard Slušný. Tipovať však v predzápasových stávkach môžete aj to, koľko jazdcov bude klasifikovaných, či vyjde na trať safety car, alebo aký bude víťazný náskok najlepšieho jazdca.

Nestačí vám to? Samozrejmosťou sú LIVE stávky, to znamená kurzové možnosti reagujúce už na prebiehajúce preteky. “Pri LIVE stávkach je výhodou nielen to, že už reagujete na vývoj v pretekoch. Ale aj to, že si môžete vybrať niektorú z príležitosti a tešiť sa hneď z výhier,” dodáva Slušný. A ak aktuálne nemôžete sledovať naživo preteky, prípadne vám nestačí pri výbere na tikety televízna grafika, inšpirovať sa môžete ďalšou vychytávkou v LIVE ponuke Niké – radarom. “Počas celých pretekov môže tipér sledovať pravidelne aktualizované priebežné poradie. K dispozícii je časová línia pretekov. Môžete si porovnať súčasne dvoch jazdcov, alebo dostupná je aj priebežné celkové poradie MS.”

A koho favorizujú tipéri v úvodnej VC Bahrajnu? “Bookmakeri v úvodnej VC favorizujeme duo, ktoré by si to malo medzi sebou rozdať o celkového šampióna a to Verstappen, Hamilton. Podobne je to aj s tipérmi. Percentuálne je to rozložené rovnomerne medzi danú dvojicu. Rovnako predpokladajú, že klasifikovaných bude maximálne 16 jazdcov, alebo že najrýchlejšie kolo v pretekoch zajazdí Charles Leclerc. Kurz na túto možnosť je veľmi atraktívny 8,5 a už len pri vklade 10 eur by tipérovi pribudlo na konto 85,” podelil sa o tipy Richard Slušný.

Vychutnajte si premiérové preteky sezóny Formuly 1 VC Bahrajnu s bohatou ponukou možnosti v Niké!

Informačný servis

Viac k témam: Formula 1, PR
Zdroj: Webnoviny.sk – Štartuje nová sezóna Formuly 1: Slováci favorizujú duo Verstappen, Hamilton! © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: