Pre slovenskú vládu nie sú spojencami krajne pravicoví politici, ktorí sa správajú ako ruskí agenti, odkázal Heger

15.4.2022 (Webnoviny.sk) – Slovenská vláda podľa premiéra Eduarda Hegera (OĽaNO) nepovažuje za spojencov krajne pravicových politikov, ktorí sa správajú ako „ruskí agenti“ a tvrdia, že krajina stráca členstvom v Európskej únie.

Vo svojom statuse na mikroblogovacej sociálnej sieti vysvetlil, že tento postoj voči domácim aj zahraničným politikom vláda SR zaujíma v súvislosti so spomienkou na spoluobčanov, ktorí trpeli počas sovietskej okupácie v roku 1968 a tých, ktorí trpia počas vojenskej invázie Ruskej federácie na území Ukrajiny.

In memory of our fellow citizens who suffered during the Soviet occup. in ‘68 & of those who suffer from ?? invasion of ??, ?? govt does not consider allies far-right politicians, homegrown or from EU countries, who act as ?? agents & claim a country loses if it is a member of ??— Eduard Heger (@eduardheger) April 15, 2022

Viac k témam: Krajná pravica
Zdroj: Webnoviny.sk – Pre slovenskú vládu nie sú spojencami krajne pravicoví politici, ktorí sa správajú ako ruskí agenti, odkázal Heger © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: