Jednota dôchodcov Slovenska podpísala memorandum o spolupráci so stranou Sloboda a Solidarita

9.6.2023 (SITA.sk) – Jednota dôchodcov Slovenska (JDS) v piatok podpísala memorandum o spolupráci so stranou Sloboda a Solidarita (SaS). Strana aj JDS sa tak v rámci spolupráce zaväzujú bezodplatne a dobrovoľne vzájomne podporovať pri presadzovaní spoločných cieľov, pripomienkovaní návrhov či programe.

Taktiež budú spolupracovať na dobrovoľnej báze pri organizovaní spoločenských, kultúrnych a športových podujatí, a to na regionálnej, okresnej, krajskej a celoslovenskej úrovni a vzájomne si vymieňať informácie v oblasti ekonomiky, financií, kultúry, športu a spoločenských tém. Ako ďalej v tlačovej správe informoval predseda JDS Michal Kotian, sú otvorení spolupráci s každým, kto je ochotný podporovať opatrenia pre seniorov.

„Pre Jednotu dôchodcov Slovenska je dôležitá každá spolupráca, ktorá je založená na korektnom prístupe a vzájomnej podpore a dohode. Máme ešte otvorené rokovania. Radi by sme čo najviac našich požiadaviek v prospech seniorov preniesli do volebných programov čo najväčšieho počtu politických strán,” uviedol Kotian.

Viac k témam: Memorandum, Predčasné voľby na Slovensku 2023, Spolupráca
Zdroj: SITA.sk – Jednota dôchodcov Slovenska podpísala memorandum o spolupráci so stranou Sloboda a Solidarita © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: